Následující obchodní podmínky jsou platné pro nákupy v e-shopu www.vitaelight.com společnosti AS 2031 s.r.o. se sídlem na Sázavská 2031/32, Praha 2, IČO: 04104765, DIČ: CZ04104765.

Objednáním zboží potvrzujete, že jste seznámeni s těmito obchodními podmínky a že s nimi souhlasíte.

Objednávané zboží se stává majetkem kupujícího až po jeho plném zaplacení a převzetí.

www.vitaelight.com si vyhrazuje právo objednávku či její část zrušit za následujících okolností:

  • objednávané zboží se přestalo vyrábět
  • je dlouhodobě nedostupné (např. z důvodu dočasného pozastavení či pozdržení výroby)
  • cena se výrazným způsobem změnila

v těchto případech budeme zákazníka neprodleně kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.

Za ceny platné pro Váš nákup považujeme ceny uvedené na stránkách našeho internetového obchodu www.vitaelight.com v den objednání.

Dodací lhůty uvedené na stránkách www.vitaelight.com u jednotlivých položek vycházejí z našich momentálních skladových zásob a dále z informací od našich dodavatelů a výrobců a proto termíny nejsou závazné, ale pouze orientační. Pokud by uvedená dodací lhůta nemohla být dodržena, budeme zákazníka ohledně upřesnění dodací lhůty kontaktovat.

Způsob doručení a platební podmínky

Zboží u nás objednané Vám může být buď doručeno přepravní službou, nebo si ho můžete vyzvednout osobně u nás na provozovně.

Platit je možné bankovním převodem či platební kartou (online). Zboží bude po uhrazení odesláno na Vámi určenou adresu způsobem zvoleným v objednávkovém formuláři dle uvedené ceny nebo je možné osobní vyzvednutí na prodejně (Sázavská 2031/32, Praha 2) zdarma.

PLATBA KARTOU
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Kontakt pro platební karty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

V případě, že zboží by mělo být dodáno mimo území ČR, dopravu hradí kupující a bude kalkulována individuálně na základě ceny zboží (pro zjištění ceny přepravy do zemí mimo ČR u konkrétních položek nás kontaktujte na hi@vitaelight.com).

U zboží, které není skladem (na základě Vaší objednávky ho pro Vás objednáváme) po obdržení Vaší objednávky Vám vystavíme zálohovou fakturu ve výši 100% celkové částky Vašeho nákupu. Pokud požadovaná částka nebude připsána na náš účet do 5 pracovních dnů po potvrzení objednávky, budeme Vaši objednávku považovat za zrušenou.

V případě, že po doručení objednaného zboží na něm shledáte závadu či poškození jste po jeho doručení povinni zaslat nám do 8 dnů po převzetí zboží fotografii poškozeného svítidla v jeho originální krabici. Na pozdější reklamace tohoto typu nebude brán zřetel.

Podmínky pro vrácení zboží

Právo na vrácení zboží bez udání důvodu lze podle příslušného zákona uplatnit do 14dnů od převzetí zboží. V takovém případě je třeba nás v uvedené lhůtě kontaktovat nejlépe emailem, uvést, že od smlouvy odstupujete (případně uvést také číslo účtu pro vrácení peněz) a zaslat zakoupené zboží zpět na adresu prodejce či ho dopravit do provozovny osobně. Na kupní cenu, která má být kupujícímu vrácena, může prodávající uplatnit právo započíst své náklady spojené s vrácením zboží (např. náklady na přepravu). U zboží, které chcete vrátit, musí být splněné následující podmínky:

  • svítidlo je celistvé bez poškození, funguje a je v originálním nepoškozeném obalu
  • nechybí žádné příslušenství či doplňky

Při nesplnění některé z těchto podmínek si vyhrazujeme právo strhnout z vrácené kupní ceny hodnotu odpovídající poškození zboží nebo vrácení zboží odmítnout.

Podle zákona umožňujícího vrácení zboží bez udání důvodu do 14dnů se toto právo vztahuje pouze na zboží Vám zaslané, nikoli na zboží vyzvednuté osobně na provozovně.

Reklamace

Jako doklad pro případnou reklamaci slouží faktura.

Na zboží zakoupené na www.vitaelight.com se vztahuje zákonem stanovená záruční lhůta 2 roky.

Záruka se nevztahuje na:

  • poškození vzniklé neodbornou instalací
  • mechanické poškození
  • přirozené opotřebení
  • poškození vzniklé nedodržením instrukcí výrobce týkajících se zacházení se zakoupeným zbožím

Pokud na zboží shledáte poškození či závady, na které se vztahuje záruka, jste povinni pro uplatnění reklamace zboží buď zaslat na adresu naší provozovny (náklady spojené s dopravou zboží hradí kupující) nebo ho k nám osobně přinést. Pokud shledáme reklamaci jako oprávněnou bude zákazník informován o dalším postupu. Případnou dopravu oprávněně reklamovaného zboží zpět kupujícímu hradí www.vitaelight.com.